Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági képzés munka mellett?

Gazdasági képzés munka mellett?

Figyelt kérdés

5 éve dolgozom a szakmámban, amit nagyon szeretek, de mellette nagyon érdekelnek a különböző gazdasági szakok. Már nagyon régóta nézegetem, hogy mi lenne a legmegfelelőbb, de nem nagyon látok semmilyen lehetőséget, és az igazat megvallva eléggé kétségbe vagyok esve emiatt. Van BSc diplomám, de nincs meg a megfelelő 30 kreditem jelentkezni egyik gazdasági mesterre sem. Csak a matekos része van meg, de abból max 15-öt fogadnak el. Az MBA volt tervben, mert azzal hitegettek, hogy oda bármilyen alapszakkal lehet menni, de ahogy a mellékelt ábra mutatja, mégsem. Szóval mester kilőve. Alapképzésből sehol nem indul se levelező, se esti. A munkámat nem akarom otthagyni, szóval nappali esélytelen lenne, max 3.5 év helyett 4-5 év alatt, azt meg nem szeretném. Mi maradt? Talán a felsőoktatási szakképzés, de annak nem látom értelmét, és egyébként sem indul keresztfélévben, szóval azzal megint elveszítenék egy évet.


Szóval egyenlőre én azt látom, hogy 0 lehetőségem van gazdasági szakra munka mellett. Valami ötlet? :D


2023. okt. 14. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a gazdaság informatikus alapszakot tudnám mondani. Az infós tárgyakat elfogadtatnád és a gazdasági tárgyakat tanulnád. Nyilván valamivel rövidül így a képzési idő.
2023. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!