Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kéne tovább terveznem?

Hogyan kéne tovább terveznem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok és idén végeztem el a szakgimnáziumot, van egy B2 angolom, egy érettségim és egy szakbizonyítványom ,ami egyetemen kereskedelmi szakokra érne plusz pontot. Az lett volna a tervem, hogy emelt informatikával idén bekerülök egy mérnöki szakra az egyetemen ami a közelemben van, de nem vettem komolyan a rá való készülődést és lecsúsztam néhány százalékkal arról, hogy felvegyenek. Most októberben újra megpróbálom, de megint érzem, hogy nem eleget készültem, ami igaz is mert sokat halogattam és megint későn kezdtem el tanulni rá, az lenne a kérdésem, hogy ti mit tennétek a helyemben, (ha nem sikerülne) májusban elmenjek újra "Digitális kultúra" emelt-re vagy tegyek le róla és iratkozzak be egy gazdasági szakra (ami nem éppen a szívem csücske, de az a biztos)?
2023. okt. 24. 00:40
 1/2 anonim válasza:
73%
Olyasmit ne tanulj, ami nem érdekel. De ne erőltesd az egyetem dolgot se, csak mert társadalmi elvárás lett.
2023. okt. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon más kilátásom nincsen, még nem találtam meg azt a pályát amit biztosan űznék egy életen át, annyi kiindulási pontom van, hogy jobban húzok a reál tantárgyak felé, azon belül is matek-fizika, csak egy jó matek tanár miatt sokáig gyomorideggel tudtam leülni csak gyakorolni és ezért is mentem el inkább informatikából emeltezni, egyébként köszönöm, hogy ilyen későn is válaszoltál megfogadom a tanácsod és nem feltétlen csak az egyetemek körül fogok nézelődni!
2023. okt. 24. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!