Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik 2020-ban gazdaságinformat...

Akik 2020-ban gazdaságinformatikus alapképzésre szeretnének jelentkezni, miből/mikből terveznek emelt szintű érettségit tenni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én informatikából tervezek emeltezni. Egyébként ezen kívül választhatnám még a matematikát, de azt túl nehéznek találom :D
2019. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emelt biosszal+közép matek
2019. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de többletpont a bioszért nem jár, ugye?
2019. dec. 16. 17:12
 4/7 anonim válasza:

Elméletileg bioszért is jár többlet pont, mert ha jól tudom azt is elfogadják mint második tantárgy(ebbe nem vagyok biztos). Ha jól tudom akkor informatika karon nem számít,hogy miből emeltezik valaki csak hogy legyen emeltje a két tantárgy mellé ami kell a szakhoz(ezt se tudom biztosra, de ezt olvasatam), éppen ezért angolból tervezek.

Javítsatok ki a marhaságot írtam

2019. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Infó, de az angol is meg van, mert előrehozottan megcsináltam. Jó nagy hülyeség volt, semmi értelme, ha ott van mellette az emelt infó, de mindegy :D
2020. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha angolból megvan (azzal ha jól tudom már be lehet kerülni,csak pluszpontot nem adnak érte), akkor az infót csak a +50 pontért csinálod?
2020. jan. 15. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért csinálom, mert nem olvastam el normálisan a felvételi követelményeket és azt hittem, hogy az angol nem számít xD Most meg már felkészültem infóból, szerintem menne az emelt és igen, a plusz 50 pont sem hangzik rosszul :D
2020. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!