Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egy aktív állami félév...

WKerdezo kérdése:

Ha egy aktív állami félév után, passzív félévet választok és a passzív félév után otthagyom az egyetemet, akkor vissza kell fizetni az állami félévet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, első éves mérnökinformatikus hallgató vagyok, gimnáziumból jöttem, hatalmas lemaradással a szakiskolából érkezőkkel szemben. Az első félévben szinte biztos, hogy lesz több tárgyam, amiből nemhogy a vizsgám nem sikerül, az aláítást sem szerzem meg. Gondolkozom, hogy ott hagyom, vagy egy passzív félévvel megpróbálok felzárkózni. Ha jól tudom, akkor ha a 2.félév után hagyom abba a képzést, akkor már vissza kell fizetni az állami féléveket.

2023. okt. 26. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
69%
Még szinte most próbálod ki magad, hogy milyen egyetemi szinten tanulni. Ne azon kattogj, hogy hogy hagyod ott, hanem főzz egy erős teát aztán usgyi neki tanulni!
2023. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!