Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gépészmérnöknek mennyire...

A gépészmérnöknek mennyire kell jónak lennie matekból?

Figyelt kérdés
A négyes érettségi elég?
2023. nov. 1. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég, mert sok helyen alacsony a pontszám. Ott meg majd kiderül, élesben, hogy a szemléleted mennyire jó hozzá.
2023. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Négyes matekkal mentem, elsőre buktam a matekot. Utana elmentem folyamatosan magán felkészìtőkre, minden régebbi zh és vizsga sort végig oldottam ami a neten fent volt , bejartam több gyakorlatra is, megnezni melyik tanár magyaráz számomra a legérthetőbben. Utolsó matekos tárgyam jeles környékén volt vhol ha jól emlékszem vissza. Ami azért elég nagy szám. És 4es erettsegi, matek A1 buktával indítottam. Példámból kiindulva két tanulságot lehet levonni: ha nagyon akarod megtudod csinálni, valamint időben keress valami jó segitséget ha vmi nem világos. A pót zhkra alapozni már lutri.
2023. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem szilárdságtanból volt olyan zárthelyim ami max közeli volt legjobb az évfolyamba. Es jócskán voltak jó jegyeim is a végére. Pedig honnan indultam... matek , műszaki ábrázolás stb bukta , kapasbol egy ev csúszás. Lehet fejlődni ha kitartó az ember... De ez a munkahelyekre is igaz am. Ha valaki korán feladja a felelősséget és a kihívást akkor a munkában is nagyon kevés esélye lesz a sikerre.
2023. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as matek érettségit írtam és kva sok gyakorlassal simán meglett az első matek ZH-m. Igaz, hogy az elején járok, de gyakorolni kell es sikerülni fog.
2023. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!