Egy non profit szervezet gazdálkodásár hogyan mutatnátok be szakdolgozatban?

Figyelt kérdés

Abszolút nem áll hozzám közel ez a téma, de sajnos a többiről lecsúsztam, így hát elhatároztam, hogy meg fogom csinálni...

Sajnos nem tudom, hogyan kezdjek neki. Netről persze nézegettem, de úgy elég nehéz, hogy nem tudom ők honnan vették az adatokat, és miket néztek...

Non profit szervezetben dolgozom, tehát a beszámolókhoz hozzátudok jutni, azzal nem lesz gond. Viszont azzal annál inkább, hogy hogyan kell kinéznie. Mit kell bemutatni, mit kell elemezni...

A tanár annyit mondott, hogy írjak egy vázlatot. Oké,de miről ,miről kell annak szólnia...) Tudom, hogy kellenek táblázatok, kell számolgatnom is, de nem tudom, hogy mit/ mit kell elemeznem...


2023. nov. 4. 23:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!