Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikus könyvtáros szak...

Informatikus könyvtáros szak milyen?

Figyelt kérdés

Elsősorban Debrecenben, de akár más egyetemen is általánosságban.

Képzés, elhelyezkedés...



nov. 17. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Ne menj erre a szakra!


Ertelmetlen.

nov. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ruhatár szak.
nov. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Valakinek ezt a munkát is el kell végeznie…sokan azért nem választanak bizonyos szakokat mert az nem “menő”, viszont nagyon fontos szakma, ha belegondolunk.


Szerintem bruttó 300.000 körül kereshet egy kezdő.

nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
ülsz a pultnál, és pittyegteted a könyveket, amiket ki- vagy visszavisznek. ha olvasótermi vagy, a végén te pakolod vissza egyesével az összes könyvet, amit aznap használtak.
nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Legjobb barátnőm elvégezte, ebben is dolgozik. Nehezen talált állást pályakezdőként is és akkor is, amikor váltani akart. A munka többnyire nem stresszes (bár hülyék mindenhol vannak), de a bér gyalázatosan kevés.
nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
én bölcsész vagyok, de dolgoztam már könyvtárosként ergo, nem kell hozzá szakma, bárki elvégezheti akinek bármilyen papírja van róla, hogy nem sügér tehát semmi érteme direkt erre a szakirányra menni továbbtanulni
nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Az informatikus szónak semmi alapja nincs a szak nevében. Ez egy büfé szak, ezek mellett manapság könyvtárosokra sincs szükség.
nov. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem van most olyan szaktársam,aki eredetileg azt végezte...tehát ki tudod találni, hogy miért jár hozzánk egy másik alapképzésért.
nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Félrevezető a szak megnevezése. Az informatika itt információtudományt jelent. Tehát kutatásmódszertan.

Másik ága a feldolgozó könyvtáros. Hasonló, mint egy adatrögzítő, de annál bonyolultabb.

Amúgy kb lehetetlen ezzel a szakkal elhelyezkedni. Én vagyok az élő kivéttel. 😃 De mondjuk úgy, 20-ból 2 tud könyvtárban elhelyezkedni.

dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!