Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biosz érettségire...

Emelt biosz érettségire mennyi idő felkészülni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam lehet teszek le emelt biológia érettségit viszont alapjaim nincsenek ezért az a kérdésem a nulláról elindulva kb. mennyi idő megtanulni az összes tananyagot ami hozzá kell?

nov. 18. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány órát tudsz vele foglalkozni naponta.

Ha minden idődet erre szánod, akkor fél év is elég lehet. Ha viszont munka/iskola mellett próbálkozol vele, akkor én 1-1,5 évet mondanék.

Persze az is erősen befolyásol, hogy milyen képességű vagy, mennyire van "edzésben" az agyad és mennyire van érzéked a természettudományokhoz. (Ismerek olyat, aki már 5x írt emelt bioszt és még mindig 60% alatti a legjobb eredménye..)

Szóval ennyi információ alapján erre lehetetlen pontos választ adni.

nov. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első megválaszolta.


Én csak azért írok, hogy ha úgy döntesz belevágsz és nincs anyagod hozzá akkor én nagyon szívesen kisegítenélek komplett kész tételekkel. Annyi, hogy csak az írásbelihez vannak meg a tételek viszont ezek lefedik a szóbeli tételek nagy részét is.


Írj privátot ha érdekel :)

nov. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!