Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem Marketing szakon...

Kereskedelem Marketing szakon végzett hallgatók mennyire érteken az online marketinghez, amikor kikerülnek az egyetemről?

Figyelt kérdés

Ők rendelkeznek olyan tudással, ami az online marketing világához elegendő vagy csak nagyon az alapokat tanítják meg velük?

Igazi online marketinget hogyan és hol lehet megtanulni?



nov. 20. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a BGE-n volt jó és rossz tapasztalatom is. A jót emelném ki: nagyon jó volt a marketingkutatás, a marketingstratégia, és a marketingkommunikáció is. Elég erős alapokat adott ahhoz, hogy értsem, hogyan kell kutatást csinálni, marketingstratégiát tervezni és végrehajtani. Kifejezetten az online marketing oktatása most nem tudom, milyen ott, de ez nem is az egyetemi oktatás fő fókusza. Akit ez érdekel, az csinálhat mellette Meta és Google Ad certifikációkat, képezheti magát youtube-on, courserán, udemy-n. Én is szoktam, pedig gyakorló szakember vagyok.
nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!