Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes közlekedésmérnökire...

Érdemes közlekedésmérnökire jelentkezni?

Figyelt kérdés
Érdekel a közlekedés, ahogy a járművek is. De egy 78%-os közép matek, 66%-os emelt biosz kombóval fogalmam sincs, hogy érdemes-e belevágni.
nov. 26. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
A magyar közlekedésfejlesztést elnézve nem hiszem, h nagy kereslet lenne rá. Inkább csinálj egy értelmes diplomát, aztán max másoddiplomának ezt.
nov. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Járműmérnöki esetleg?
nov. 26. 01:31
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Biomérnök?


De egyébként meg csináld azt amit a szíved szerint csinálnál és ne másra hallgass.


Ha téged ez érdekel akkor legyél közlekedés mérnök.

nov. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rühellem a bioszt. :D
nov. 26. 01:50
 5/12 anonim válasza:
100%
Ha rühelled a bioszt, minek csináltál belőle emelt érettségit? És tudod-e, hogy közlekedésmérnökin nem jár plusz pont az emelt biosz érettségidért?
nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 66%-ért felesleges is volt emeltezni belőle. Nem ismerem a mai rendszert, de mikor én tanultam tovább több pontot ért egy közép szint 80-90% körül, mint egy emelt 66%.

Közlekedésmérnöknek meg aztán majdhogynem totál felesleges.

Nekem ismerősöm gépészmérnökit végzett. Még csak 2 éve dolgozik benne, de már 800k fölött keres és van bőven előmeneteli és fejlődési lehetősége is. Én a helyedben inkább ilyesmiben gondolkodnék, ha már mérnök.

nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5. Hát, pedig a felvin az áll, hogy a biosz is elfogadott. Miért csináltam? A tanári szak miatt, ott utáltam meg a bioszt.
nov. 26. 12:38
 8/12 anonim válasza:
100%
#7: Tényleg. Nem hittem volna.
nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sőt. 2024-től szinte bármivel lehet duplázni. Egy magyarral is. Dik. 🤣🤣🤣
nov. 26. 13:52
 10/12 A kérdező kommentje:
De talán tényleg célravezetőbb egy gépészmérnöki. A közlekedésben is inkább gépészet érdekel. Kiváltképp a járműhajtás, de ugyanúgy érdekel az épületenergetika, épületgépészet is. Szóval sok minden, ezért is nehéz a döntés.
nov. 26. 15:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!