Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi Deák Ferenc Gimi?...

Szegedi Deák Ferenc Gimi? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én oda jártam, nagyon szerettem, a mai napig nosztalgiával tekintek vissza :-) Azt le kell szögeznem, hogy tanárfüggő, de ez minden iskolánál így van. Meglátásom szerint ha valaki akar tanulni, akkor minden lehetőséget megadnak neki. A tanárok nagy része diákközpontú és nagyon közvetlen, bármikor fordulhatsz hozzájuk.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy úgy látom, egyre "hígul a mezőny", van fociosztály, ami katasztrofálisan kritikán aluli, de még egyszer, ha valaki tanulni akar, akkor fog :-)

Ha van konkrét kérdésed, írj nyugodtan privit, szívesen válaszolok :-)

2010. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó gimi, de ha szülő vagy és az érdekel, hogy hová írasd be a kölköt, akkor inkább a Radnótiba - mondja ezt egy olyan barátom, aki Deákban végzett, megbánta. De csak mert maximalista. Szóval szerinte Radnóti jobb. Radnótisok szerint is jobb a Radnóti. De Deák is teljesen jó.

Amúgy meg az első válaszolónak igaza van: aki tanulni akar, az fog tudni.

2010. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok - a Radnóti nagyon jó tényleg, főleg, ha természettudományos érdeklődésű vagy, unokatesóm oda jár biológiára, egy másik ismerősöm pedig kémiára, meg is hajtják őket, ha viszont nyelvet szeretnél inkább tanulni, akkor többek szerint jobb a Deák (anyanyelvi lektorok, felkészült tanárok, stb, de a kéttannyelvűt mégsem ajánlanám olyan jó szívvel, inkább a speces osztályokat).

Egyébként mindenkinek azt szoktam ajánlani, hogy menjenek el nyílt napra, nézzenek körbe, mert a szimpátia is nagyon fontos. Én voltam olyan suliban, ami annyira taszított az atmoszféra stb. tekintetében, hogy képtelen lettem volna ott lehúzni 4 évet.

2010. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!