Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Környezet mérnök, megéri-e?

Sana65 kérdése:

Környezet mérnök, megéri-e?

Figyelt kérdés
Környezet mérnöknek szeretnék tovább tanulni, de nem tudom, hogy megéri-e. A sok munka amit szánok rá kiteljesedik? Mennyit kereshet átlagosan? Tanácsokat szívesen elfogadok, hogy csináljam-e meg vagy nem, mert elég komplikált a magán életem és kihatna rá ha belekezdenék az egyetembe.

#egyetem #tanulás #szak #mérnök #Környezet mérnök
dec. 12. 01:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
*Környezetmérnök
dec. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, hogy az autocorrect így javította ki:'(
dec. 12. 05:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Van jopár olyan mérnöki szak amivel elég nehéz jó fizetést elerni , pedig az átlag nem ezt gondolná. Pedig attól, hogy egy szak nevében benne van a mernöm nem jelent automatikusan jó fizetést. Sztem sajnos a környezet mérnöki is ilyen. Egy építkezésen találkoztam vegzett környezet mérnökkel aki éppen gipszkartonozott mert állítása szerint jobban keresett így mint a szakmájában .
dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azonban mondjuk tudnék mérnök szakokat mondani amit bármikor erdemes elkezdeni mert nagy rájuk a kereslet.
dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Két volt középiskolai osztálytársam is ezt a szakot végezte el (alap+mester). Mindketten a Vízügynél helyezkedtek el. Egyikük azóta minőségügyi területen dolgozik mérnökként. Én csak arra akarok célozni, hogy nem lehetetlen ezzel a végzettséggel elhelyezkedni.
dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vìzügyes fizetések azert sztem nem a nagyságukról híresek.
dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem inkább kamu szak.
dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem.
dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én környezetmérnök vagyok.

Állásod lehet vele könnyen, ha nem zsákfaluban laksz és mondjuk angolul is tudsz középszinten, valamint nem árt befejezni a képzést (BSc, plusz valamilyen más MSc, vagy szakmérnöki).

Csak a fizetésed nem lesz magas hozzá. Ha IT-s, orvosi, mérnöki béreket akarsz, diplomaosztó után 3 évvel nettó 600, ne ezt válaszd. Ehhez hivatástudat kell, mint a tanárihoz, ápolóihoz, buszsofőrhöz stb. :)

dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
9: a hivatástudat mellé az önfeláldozás jelzőt is odatenném. Mert ami nem zsákfalu ahogy te irod , pláne ha ny mo vagy Pest megye akkor ott egy panel is könnyen 40 millió lehet. Azt összeszedni ilyen 350-400 ezerből kB lehetetlen
dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!