Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mateking alapozásra egyetem...

Mateking alapozásra egyetem előtt?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és szeretném elkezdeni az egyetemet levelezőn.


Sajnos már rég volt matekom, és 2-3 as voltam anno is belőle.


Úgy gondolom most már kicsit jobban menne ez nekem, mert érett a fejem annyit viszont egyetem előtt szeretnék “előkészülni” picit.


A mateking jó lehet erre a célra?



dec. 19. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

+ magántanár...


Nem hiszek abban, hogy matekból megy az autodidakta módszer...

dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

"Nem hiszek abban, hogy matekból megy az autodidakta módszer..."


Gyenge képességűeknek magántanárral sem megy, hozzám hasonló őstehetségek pedig egyszer elolvassák a tételt, axiomát és anélkül bebizonyítom, hogy a bizonyítást láttam volna valaha. Még tanulnom sem kell csak elolvasok egy tudományos folyóiratot és feltárom magamtól az összefüggéseket.

dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3!


Amit írsz, az vagy igaz, vagy nem... Ennek tükrében az írottakat nem veszem komolyan...


A kérdéshez kapcsolódóan...

Igen, a nagyon gyenge készségekkel rendelkezők nem hisz matekinggel csak, de magántanári segítséggel sem fogják tudni átlátni az anyagot, mégis azért segíthet egy magántanár, hogy legalább legyenek részsikerek.

A közepes készségekkel rendelkezők profitálnak a legjobban, hisz ők rávezetéssel képesek az anyagot megérteni.

A jó adottságokkal megáldottnak elég a mateking...

A legjobbaknak meg az sem kell, max a fejezetcímek elegendők, mert készségeik okán meg tudják oldani elsőre a példákat...

dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Dr. Beles/Befektetőcsávó csak egy troll, aki itt szorakoztatja magát unalmában. Nem teljesen fogalmatlan, de szórakoztatónak találja jó nagyokat mondani. :D
dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2-es hozzászólást ezt a pontot nem találtam az oldalon meg!!


Mindenképp kell matektanar ezt tudom én is főleg az első 2 fél év hullatós…


Köszönöm a komoly válaszokat is!

dec. 19. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert a mateking mellőzi a feladatok mögött húzódó elméletet. De mindenképp fuss végig egy kurzuson, én is így kezdtem régen.
dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!