Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik mostanság a hiányszakmák?

Mik mostanság a hiányszakmák?

Figyelt kérdés
Milyen karra érdemes most menni főiskolán? Mik a hiányszakmák? Köszi a segítséget előre is.
2010. okt. 21. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem ajánlom hogy így válassz egyetemet,ugyanis úgy kifogsz bukni hogy csak füstölsz. tapasztalatból mondom
2010. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok embernek az a motiváció, hogy minél több pénzt keressen, biztos állása legyen, és nem az, hogy azt tanulja, amit szeret, és ebből kovácsoljon megélhetést. Sok esetben nincs is olyan szegmens, amin szívesen dolgozna.


Én hosszútávon a környezetvédelmet javasolnám, környezetvédelmi mérnök, kertépítő esetleg, stb.

2010. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából építészet érdekelne. És a matekkal nincs is problémám, de a fizika érettségit is kérnek mindenhová, arról meg már lecsúsztam. És igen... hiába lesz diplomám ha nem tudok vele elhelyezkedni, akkor kitölölhetem vele a... azért köszi a válaszokat.
2010. okt. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!