Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak, amivel el lehet...

Mit tanuljak, amivel el lehet helyezkedni, jól fizető munka, de nem vagyok jó matekból és egyéb reál tantárgyakból?

Figyelt kérdés
Tehát minimum 400 a kezdő bér. Budapesten mivel lehet elhelyezkedni?
dec. 27. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Hogy lehetne MINIMUM 400K a kezdő bér, amikor Magyarországon 380K az ÁTLAG? (?)


Kicsit el vagy tájolva / szállva.

dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
32%
Nincs elszállva. Semmi irreálisat nem kér, mert ez pont a arra elég, hogy egyen és legyen hova hazamenni. Csak élni akar.
dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
2. Rendben akkor ajánlj neki te valamit, amihez nem kell matek, és pályakezdőként egyből megkeres havi 4 lepedőt.
dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Justinianus ***** válasza:
65%

"Hogy lehetne MINIMUM 400K a kezdő bér, amikor Magyarországon 380K az ÁTLAG?"

És hogy Magyarországon 380k az átlag, az matematikailag/logikailag kizárja, hogy valakinek 1 millió legyen a kezdő bér igénye?

dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
61%
Fiú vagy lány vagy?
dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány
dec. 27. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4. “ És hogy Magyarországon 380k az átlag, az matematikailag/logikailag kizárja, hogy valakinek 1 millió legyen a kezdő bér igénye?”


Az igénye lehet havi 1 millió, de úgy, hogy nem szereti a matekot, nincs semmilyen piacképes végzettsége, ez nagy valószínűséggel csak álom marad. Ahogyan a 400K is.

dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem nagyon van ilyen. A magántanárok elég jól keresnek, illetve lassan a simák is.

A humán irányultságú szakmák nem nagyon vannak megfizetve.

Esetleg a pszichológiàval jól be lehet futni, de a kezdőbér nagyon messze van a 400 nettótól, és sokat kell tanulni.

dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Onlyfans.
jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy tudtam, hogy nincs ilyen, de egy rokonom nyomatta, hogy végezzek el valamit és akkor 400 alatt sosem fogok keresni. Mondtam, hogy ez max mérnök meg IT vonal, én meg nem vagyok ebben jó, de azt mondta, hogy vannak humán szakok is, amikkel ez lehetséges. Példát ő nem mondott, én nem találtam, tőletek kértem :D
jan. 2. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!