Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történt valakivel olyan, hogy...

Történt valakivel olyan, hogy már csak a záróvizsgája maradt hátra, és kapott értesítést, hogy egy (vagy pár) tárgyat nem teljesített, így nem mehet záróvizsgázni?

Figyelt kérdés
Elég szerencsétlennek érzem magam, már a záróvizsgámra készültem, mikor megkaptam az értesítőt, hogy nem teljesítettem 3 kreditet egy tárgycsoportból, így nem kapom meg az abszolutóriumot és nem mehetek záróvizsgázni. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy történt-e mással is ilyesmi.

jan. 4. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értem, hogy nem lehet tudni, hogy nem végeztél egy/több tárgyat. Annak a kreditjei eleve hiányoztak. Nem tudsz számolni? A leckekönyvből minden világos pedig.
jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es


Gondolom te sosem voltál figyelmetlen vagy csesztél el valamit az életedben.

jan. 4. 12:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2# nem valami kedves, de valahol megértem, én kb minden félévbe 4x megnézem a leckekönyvem, hogy minden be van írva, illetve a Neptunban az előre haladás vagy mi a neve az opciónak ott is megnézem, hogy minden be van-e írva. (bár lehet én túl paranoid vagyok)


Ui: Nekem ez egy visszatérő rémálmom, hogy készülök, majd kiderül, hogy 1 tantárgy hiányzik és csak következő félévbe tudom teljesíteni így csúsznék, durva élőben látni.


Kitartás kérdező! (nincs esetleg valami sos dékáni kérelem ilyen esetre?)

jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok:Még jó, hogy neked áll feljebb, mert nincs annyi eszed, hogy a tanulmányaidat figyelemmel kísérd. Nincs és nem is lehet dékáni ez ügyben de nem is lenne helyes. Majd jövő félévben végzel, ha addigra megtanulsz számolni. 6 év egyetemmel a hátam mögött jogosan mondhatom.
jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2-es


Én úgy gondolom, hogy ez nem egy olyan dolog, amiben neki kéne állni személyeskedni, vagy hogy kinek áll vagy nem áll feljebb, ez egy szituáció, egy helyzet, amivel már utólagosan nem lehet mit kezdeni, mert megtörtént - attól függetlenül, hogy elcsesztem-e vagy sem. Illetve nem is olyan dolog, amivel kapcsolatban neki szeretne állni vitatkozni az ember. Feltettem a kérdést, hogy mással is megtörtént-e már, erre ideírsz, hogy nem tudok számolni? A kérdés szempontjából nem releváns. :) Nem arra voltam kíváncsi, hogy ki akar lefikázni, hanem hogy mással is megtörtént-e már. Örülhetsz a hat év egyetemednek (ami a kérdés szempontjából szintén nem releváns), ha 0 empátia van benned.

jan. 4. 15:39
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
6. Egyáltalán miért érdekes, hogy mással is történet-e ilyen? Kit érdekel?
jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6-os


Azt, aki felteszi ezt a kérdést. Azt érdekli.

jan. 5. 05:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne foglalkozz az ilyen tahó emberekkel. Valószínűleg még csak egyetemre sem járt a válaszoló, csak fel akart húzni, mert ennél nagyobb öröm nem jut neki a szánalmas kis életében...
jan. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
9. Jártam egyetemre és el is végeztem. Azzal, hogy más is járt így, a kérdező nincs előrébb. Az egyetem felnőtt emberek terepe, ahol nem fogják a kezedet, nem figyelmeztetnek elmaradásra,mindennek következménye van. Minden félév adata ott van a leckekönyvben, több aspektusból is, csak az elvégzett krediteket kellett volna összeszámolni, Ezért nem is értem ezt a szituációt.
jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!