Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy végezhetném el az orvosit...

Hogy végezhetném el az orvosit, ha rosszul döntöttem elsőre?

Figyelt kérdés
Mást tanulok, de megbántam, az egészségügy érdekelt mindig is. Azonban így már nem tudok állami támogatottan tanulni, az önköltség pedig nagyon drága. Dolgozni nem tudnék mellette, összegyűjteni annyi pénzt, amennyivel biztonságban vagyok pedig rengeteg idő. Teljesen el vagyok keseredve, hogy egy olyan szakmában ragadok, ami nem érdekel és nem is becsülnek meg igazán.
jan. 4. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
#diákhitel #sugardaddykerestetik #kidolgozodabeledésösszeszeded
jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak. De olyan eü képzés is van, ami munka mellett levelezőn végezhető. Mi érdekel az orvoslásban?
jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Hány államilag finanszírozott féléved maradt? Ha maradt akár 1 is, és felvesznek orvosira, kezdd el, és rájössz, hogy tényleg tetszik-e. Ha közben rájössz, hogy mégse tetszik, akkor nincs min bánkódnod tovább. Ha viszont tetszik, akkor ott és akkor kell elkezdened filózni azon, hogyan tudod tovább finanszírozni.
jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A diákhitel elég jó ha tényleg ebben akarsz dolgozni.
jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két támogatott féléved tuti van, mert a 10 félévet meghaladó képzéseknél (az alap 12-n felül) jár plusz 2 támogatott félév. Szerintem is próbáld meg és ha az első év után továbbra is kitartasz mellette, akkor vegyél fel diákhitelt. Orvosi fizetésből nem lesz túl megterhelő visszafizetni.
jan. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!