Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE biológia szakán hány...

Az ELTE biológia szakán hány épület között kell utazni, ezek milyen messze vannak egymástól, kb milyen rendszerességgel kell ingázni az órák között? Lehet-e tömbösíteni az órákat?

Figyelt kérdés

jan. 12. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. :) Bár szerintem biztos van egy központi épület ahol többnyire az összes kötelező óra lehet. Szerintem valószínűleg a szabválok vannak más intézményekbe. Legalábbis Szegeden így volt a biológia alapszakon.
jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2 épületben lesznek órák az elején majd később csak egyben, ezek a Petőfi és Rákóczi híd között vannak, egymástól max 5 percnyire kényelmes sétával, szóval egyáltalán nem kell utazgatni. Előadásoknál előfordul,hogy ugyanabban az előadóban lesznek egymás után az óráid, gyakorlatokra mászkálni kell az emeletek között. Tömbösített órák nem igazán vannak, max utolsó félévben. Természetesen szabválok lehetnek máshol is, attól függ melyik intézmény tartja.
jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ,2/2.
febr. 19. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!