Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett levelező egyetem?

Munka mellett levelező egyetem?

Figyelt kérdés

Az első egyetemről családi okok miatt ez egy beteg hozzátartozó ápolása volt ami miatt egy évet passziváltam és gondozás ideje alatt végérvényesen megbuktam.


Ennek köszönhetően 24 évesen itt vagyok csak egy érettségivel és 0 munkatapasztalattal (dolgozni nem tudtam mellette mert az egyetemen kötelező volt a megjelenés minden elméleti órán).


Ezért most el kellett mennem 3 műszakozni egy gyárba annyi pénzért amiből egy szoba bérlés is nehéz ezért haza költöztem.


A szak amit csináltam a végére kiderült, hogy nagyon nem tetszik ezért nem jelentkeznék újra és a levelező képzés amúgy is úgy van megoldva, hogy minden hónap első hete teljes oktatás. Tehát nem lehet mellette dolgozni. Most jelentkeztem Gazmen. és pénzügyi szakokra levelezőre. Ez ugye azt jelenti, hogy 27-29 éves leszek mire befejezem. A 3 műszak mellett nem hiszem, hogy megoldható, de nem tudom, hogy egy mezei érettségivel tudok e olyan munkát találni ami mellett megoldható a levelező? Valamint tudok találni esetleg valami olyan munkát amiből ha mást nem egy szobát berelve de tudok egyedül lakni vagy ezt engedjem el és éljek a szüleimmel 28 éves koromig?


jan. 17. 16:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!