Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE JGYPK/ BGGyK gyógypedagóg...

SZTE JGYPK/ BGGyK gyógypedagógus vagy TÓK tanító?

Figyelt kérdés

Ezen a három szakon gondolkodom első sorban, úgyhogy ha bármelyikről tudnátok írni, az óriási segítség lenne:)

Érdekelne, hogy:

- milyen a közösség

- gyógypeden mennyire nehéz a bioszos rész

- milyen a fiú lány arány

- ha pestiként mentél Szegedre, mennyire volt könnyű kolit találni és beilleszkedni

- igazából bármi amit fontosnak találtok:)



jan. 18. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm a BGGyk-n tanul, nagyon szereti :) A biosz/pszicho elég nehéz, emeletezett és így is vannak szívós részei, de azért nem egy pszichológia vagy orvosi szak. Ott 8 szakirány van a szegedi 3-mal szemben (ami tulajdonképpen 2, logopédia vagy tanak-értak szakpár). Fiúk alig vannak, viszont a legtöbb lány aki ott tanul nagyon cuki, azonnal talált barátokat
jan. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyp-t én is nagyon szerettem, BGGYK-n fogok most diplomázni. A szigorlatok és az anat, neuorbiosz húzós, de elvileg idéntől új tanterv van, tehát én csak a régiről tudok nyilatkozni. A tanító és gyógypedagógiai nem egy terület, nem mindegy hogy most tudsz e és akarsz e fogyatékos emberekkel foglalkozni, ezt gondold át. BGGYK jobb mint szeged, oktatásban és szakirányok tekintetében is
febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!