Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az Esterházy Károly...

Milyen az Esterházy Károly Katolikus Egyetem?

Figyelt kérdés
Én az óvónői szakra szeretnék járni. Ahhoz milyen érettségi kell? Nehéz bekerülni? Milyen a diák élet ott? Mi a véleményetek róla?

jan. 21. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne. Eszterházyt ne. Válassz inkább valami mást. Jártam oda, nem volt jó.
jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk járt oda ismerős, ő szerette.
jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valtozo. En azert nem jelentkezek oda vegul mert hittant kell tanulni. Nos ugy gondolom 27 év elég volt rá eltudjam-e dönteni imádkozom-e vagy sem, viszont az hogy a megélhetésemhez olyan dolgokat kell tanulnom ami rohadtul nem érdekel és esetleg emiatt bukjak inkább hanyagolom az egyetemet.
jan. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.
jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én katolikus vagyok, szeretem a hittant meg érdekel is. Ha hittant kell tanulnom az csak +pont az egyetemnek.
jan. 22. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!