Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kihagyok bármit is, ha levelez...

Kihagyok bármit is, ha levelezőre megyek?

Figyelt kérdés
Egyéb okok miatt inkább levelezőre mennék, mérnökire. Egyrészt 25 vagyok, dolgozom is, a másik meg, hogy nem igazán szeretnék egy vagyont kifizetni a lakhatásra, kolit meg úgyse kapnék, meg röhejes is lenne. Bár a szüleim támogatnának mindenben, de én ezzel nem szeretnék visszaélni. Kihagyok bármit is, ami az "egyetemi élettel" kapcsolatos? Nem vagyok amúgy se egy központi figura, minden helyzetben kb 4-5 emberrel találom meg a közös hangot.
jan. 22. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kevered az egyetemi életet a diákélettel... Az egyetemi életből 1 releváns dolgot hagysz ki; a tanítást.
jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Hát nappalin többet tanítanak, mint levelezőn, ha egyedül bírod és érted az anyagot akkor nincs gond belőle.
jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Maga a kollégiumi élet veszteség lesz számodra. Ennyi idősen, mivel már a munkára koncentrálsz az iskola mellett nem hinném kihagysz valamit. A levelezőtől függetlenül lehet ismerkedni másokkal is. Ami veszteségnek mondható, bár ez relatív az maga a társadalmi élet, kikapcsolódás, programok, események. Ez attól függ számodra mennyire fontos ez.
jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!