Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek, ha pótfelvételin...

Szerintetek, ha pótfelvételin nappali jelentkezek és felvesznek utána át tudok kerülni levelezőre? (DUE)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősőm szeretne egyetemre menni, nappalira kerülne be, de munkája miatt levelező kéne neki. Én másik egyetemre járok és több ideje és nálunk nyár végén van erre lehetőség. Neki is menne szerintetek? Dunaújvárosi egyetem mérnöki karáról lenne szó.

Előre is köszi!



2023. júl. 31. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van levelező képzés akkor szerintem minden gond nélkül átjelentkezhet.
2023. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ha nappalira veszik fel, akkor csak nappalira iratkozhat be, nem kezdhet levelezőn. Levelezőre való tagozatváltás pedig leghamarabb az első félév végén lesz lehetséges, de van, ahol csak két aktív félév után engedik.


Egyébként nem értem az ismerősödet, hogy miért nappalira jelentkezik a pótfelvételin, miért nem levelezőre megy. Augusztus 6-ig még módosíthatja a jelentkezését.

2023. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!