Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Épületgépész mérnök BSc után...

Épületgépész mérnök BSc után géptervező, gépgyártós MSc?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem arra irányulna, hogy szerintetek mennyire lenne ez nagy váltás úgy, hogy a szakváltáshoz semmilyen különbözteti tárgyat nem kell letennem, teljesen egyenes az átjárás. Viszont az alapszakon csak Inventor és SolidWorks volt egy felevig oktatva, az is nagyon alapszinten, az épületgépész szakirányon pedig csak 2D AutoCad rajzolasra volt szükségem, tehát a 3D modellező szoftverekkel eléggé rutintalan vagyok még. CAM programokat meg egyáltalán nem kellett még eddig használom. Szerintetek ezt a lemaradást be lehetne mondjuk egy nyár alatt hozni?

jan. 24. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán menni fog :) lehet, jó lenne összebeszélni valakivel, aki géptervezőre járt bsc-n, de akkora nagy különbségek nincsenek.
jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Èpìtőipart jól teszed ha otthagyod sztem, mernokeit nem túlzottan becsüli meg fizetéseket tekintve és szeretnek minden xaron trukkozni
jan. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!