Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik Msc gépészmérnöki...

Melyik Msc gépészmérnöki képzést ajánlnátok ezek közül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavasszal végzek gépészmérnöki Bsc-t a Miskolci Egyetemen, Szerszámgépészet és mechatronika szakirányon. Ezen a szakirányon a 3D-s géptervezéssel (Pro-E), a CNC programozással, és a mechatronikával foglalkoztunk.

Ősztől szeretném Msc-n folytatni a tanulmányaimat ezen az egyetemen, viszont nem tudom, hogy a "CAD/CAM", vagy az "általános géptervező" szak lenne a jobb. Ti melyik ajánlnátok inkább, és miért?


A válaszokat köszi. :)



2014. okt. 30. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a kulonbseg?


Az altalanos geptervezo nekem szimpatikusabb, a CAD/CAM-et ugyis megtanulja hozza az ember, azt nem kell egyetemen hallgatni.

2014. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt van a két szak tárgyai, hátha ez segít.


[link]

2014. okt. 31. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem CAD/CAM-ra menj, általános géptervező amúgy sem mindig indul be.:)
2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en az altalanos geptervezot valasztanam, igy 15 ev tervezoi tapasztalattal a hatam mogott :) de a masik sem tunik rossznak, latni kene hogy mi van konkretan a targyakon belul.
2014. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem tudom melyik lenne a jobb, mind a kettő érdekelne, de ha géptervezőre megyek fakultatíven szerintem feltudnám venni valamelyik CAD órát (pl. NX, Catia)...

Itt van még egy kis leírás a szakirányokról, hátha így jobban tudtok véleményt alkotni.

[link]

2014. okt. 31. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, a géptervező egyáltalán nem biztos, hogy beindul, a CAD/CAM általában beszokott indulni.


Teljesen mindegy, hogy leírjuk, hogy ki melyiket ajánlja, amikor kb. nincs is választási lehetőséged.

2014. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!