Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim vannak?

Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írom-e a kérdést. Jelenleg egyetemen pszichológiát tanulok. Mellette most jelenleg a vendéglátásban dolgozom részmunkaidőben. De annyira szívesen csinálnék valamit ami jobban kapcsolódik a jövendőbeli szakmámhoz. Van esetleg valami lehetőségem ? Tanfolyamot akármit is szívesen elvégzek.

23/L



jan. 24. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el valamilyen akkreditált módszerspecifikus képzést vagy önismeretet, ha megengedheted magadnak, azok később is jól fognak jönni.
jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért a legjobb tudomásom szerint nincs. Ha pl később gyerekekkel szeretnél foglalkozni, akkor ott az Amigos vagy a Bohócdoktorok, tudsz velük kórházba menni, a gyerekekkel beszélgetni. Felnőtt verziója viszont ennek szerintem nincs.

Azt tudom még tanácsolni, hogy most próbálj minél több energiát fektetni magadba, akár menj el párszor egy pszichológushoz is (ha esetleg most nem jársz), csak, hogy megismerd "a másik oldalt" is.

jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szociális ellátóhelyeken dolgozhatsz, pénzért de önkéntesen is. Pl. alacsonyküszöbű szolgáltatások. Kapcsolatépítésnek is nagyon jó, nem csak a tapasztalat miatt.

jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

HR vagy projekt menedzser gyakornoki pozíciókat kifoghatsz.

Nyilván pszichológusként nem praktizálhatsz. Esetleg titkár lehetsz egy pszichológusnál.

jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
jan. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!