Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most hogy egyre több külföldi...

Most hogy egyre több külföldi munkavállaló jön Magyarországra,szerinted mire lesz kereslet? Milyen vállalkozást indítanál hogy be tudd őket csábítani? Te se halj éhen,te is meg tudj valamiből élni. Pl India bolt? Munka közvetítő?

Figyelt kérdés
Ha lenne rá lehetőséged mibe kezdenél?

2023. júl. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Kimennék dolgozni külföldre.
2023. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Olyan munkaerők jönnek külföldről, akik elvállalják azokat a melókat, amikre nincs magyar jelentkező. Ahogy az EU-ban is azért kellenek a magyarok, mert megcsinálnak mindent, amire angol-német-holland nem hajlandó.

Szóval én speciel nem aggódom, évtizedes könyvelő, TB és bérszámfejtő vállalkozásom van, 3 főt foglalkoztatok és kötve hiszem, hogy kínai vagy ukrán konkurenciám lesz.

2023. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Jogász vagyok, én sem aggódom.
2023. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Magyar nyelviskola.
2023. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cigány iskola.
nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!