Nem tudom hová tanuljak tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sport gimnáziumba járok, vannak tárgyak amik érdekelnek/jól mennek ( töri, földrajz, biosz is kicsit), de fogalmam sincs mit lehetne velük kezdeni. Gondolkodtam hogy testnevelésből teszek emelt érettségit, de nincs vele semmi célom. Inkább humán tárgyakban tudok inkább kiteljesedni. Arra lennék kíváncsi hogy mik a lehetőségek ezenalapján

jan. 25. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy könnyű helyzetben, mert történelemmel és földrajzzal nem sokra mész. Esetleg a jog jöhet számításba, de azt nem javaslom, ha nem vagy erősen elszánt. Másik lehetőség a pszichológia. Ha humán terület, akkor talán az idegen nyelveket tudod a legkönnyebben hasznosítani, de azokat nem említetted.
jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Német az gatya, angollal elvagyok
jan. 25. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sereg, rendőrség.
jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordító, tolmács, csillagászat, régészet
jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazsagugyi igazgatason gondolkodtam meg, mennyire erne meg?
jan. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!