Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket érdemes választani?

Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

Figyelembe véve a fizetést is, hiszen tudjuk a hivatás nem fizeti ki a rezsit.


- szülésznő

- csecsemő-, és gyermekápoló

- fogászati asszisztens, később Dentálhigiénikus


Ezek érdekelnek.

Szűkítettem és ez a 3 maradt, de nem tudom melyik lenne a legjobb.

Ha ezekben helyezkedem el, szeretnék majd később valami magánklinikán inkább, ahogy a lehetőségek kiadják, hiszen tudjuk milyen a sima sztk…


Akinek van tapasztalata, kérem az írjon. A felesleges, rosszindulatú fröcsögés most nem érdekel.



jan. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

"hiszen tudjuk milyen a sima sztk…"

Olyan, amilyenné ti, (leendő) egészségügyisek teszitek: ha csak azért mész oda, hogy a pénzt lesd, olyan is lesz a munkád... Ha viszont abból próbálod kihozni a lehető legjobbat, ami van, akkor rendben lesz minden akkor is, ha kopottak a falak, ha csöpög a csap, stb.

jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szülésznő: A kezdeti bérek általában 250-400 ezer forint között lehetnek, de a tapasztalattal és szakmai specializációval ez nőhet.

Csecsemő-, és Gyermekápoló: A csecsemő- és gyermekápolók bérei általában 200-300 ezer forint között mozognak, de ez is függ a tapasztalattól és a munkahelytől.

Fogászati Asszisztens/Dentálhigiénikus: A fogászati asszisztensek kezdeti bérei általában 200-300 ezer forint között lehetnek, míg a dentálhigiénikusok bérei már inkább a 300-500 ezer forintos tartományba eshetnek.

jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, leírtam érthetően hogy a számlák, rezsi nem fizeti ki magát.

Hivatás persze, de a pénzkereset se elhanyagolandó.

Amúgy én nem vagyok eü-s, csak gondolkozom rajta.

De ha már leakarod verni valakin a frusztrációdat, akkor kérlek a magánrendelős, mercivel járó dokikon tedd. Nah ők az igazán pénzlesők.

Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel, tájékozódni próbálok, mert a lelkem szívem meglenne hozzá, csak ugye éhenhalni se akarok. És hangsúlyozom, én nem vagyok egészségügyis.

jan. 31. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

"én nem vagyok eü-s ... hangsúlyozom, én nem vagyok egészségügyis"

Miért kell ezt ennyire hangsúlyozni? Pont arról szól a kérdésed, hogy talán az leszel, nem? Akkor nem árt, ha tudod, hogy elsősorban a te munkád alapján fogja majd érezni minden rád bízott (meg a szülei, stb.), hogy milyen az egészségügy.

jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te csak kötöszködsz és ritka képmutató vagy.

Nézz tükörbe előbb. Ok nélkül támadsz az emberre, holott csak érdeklődtem, mert lehet pályàt módosítanék és ezek érdekelnek. De ahogy mondtam a pénz sem elhanyalolható a mai világban. Egyelőre az eü nem miattam olyan, amilyen.

Sajnállak, hogy ilyen nyomorult vagy, a szánalmas életeddel együtt, de nyugi minden rendben lesz. :) előbb utóbb mindenki megkapja, ami jàr neki.

jan. 31. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A szülésznőt mondanám, mivel egy nagyon hálás szakma. Ha a szülészetre is bekerülnél, akkor ott jó a fizetés. (Mármint, ahol tényleg a szülést vezetik le)
jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
kérdező, neked üldözési mániád van :DD
jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, mesélj még. :)
jan. 31. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!