Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez a mesterképzés vagy külföld...

Ez a mesterképzés vagy külföld szakmai tapasztalat?

Figyelt kérdés

Indul idéntől egy olyan mesterképzés amire mindig is vágytam. (Nem akarom leírni melyik, de egy terápiás ágazat) A baj vele az, hogy alapképzésen most diplomázok, és külföldre tudnék menni, elhelyezkedni a szakmámban. Ez is a terv.

Budapesten tanultam alapképzésen és ez a mester Pécsett van, ami tőlem 6 óra, nem akarom elhagyni a fővárost és semmi kedvem Pécsett tanulni, annak ellenére hogy tudom hogy király. Se ösztöndíjam se munkalehetőségem nem lenne annyi mint Pesten. A mester nagyon jól hangzik, de magánban sem tudnék vele elhelyezkedni, kevesen tudják megfizetni, viszont nagyon illene hozzám és ki tudja milyen helyen tudnék vele elhelyezkedni. (Alapvetően nem tervem màr a jelenlegiek miatt itt letelepedni)


Azèrt mennék külföldre mert itthon nagyon alulfizetett lennék és úgy vagyok vele szerencsét próbálnék.


Melyikkel járnék jobban? Külföldön lenne munkahelyem már most, ajánlottak, tanulnék még és gondolkodtam kinti mesterképzésben is.



jan. 31. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Pécsi mester
Külföld
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen külföld ezek alapján.
jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagy a dilemmám mert a mester nagyon tetszik, de ha lesz kapcsolatom soha nem fogok innen magyarországról már elmenni. Ha pedig külföldre megyek, onnan sem jövök haza egyhamar
febr. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!