Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készültetek fel az...

Hogyan készültetek fel az emelt töri érettségire?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok, melyik tankönyvekből érdemes tanulni, milyen netes oldalak segíthetnek az ismeretek elmélyítésében, érdemes-e felkészítőre menni vagy magántanárhoz, esetleg tanulótársat keresni?

Láttam, hogy vannak 40-100 ezer forintokért ilyen online órás tanfolyamok, pl.törisuli, magister érettségi felkészítő. Van valakinek tapasztalata ezekkel?

Mikor kezdtétek el komolyabban a tanulást?

Milyen eredményeket értetek el?

A száraz, magolós részek tanulásához használtatok valamilyen technikát?

Milyen egyéb olvasmányokat ajánlotok? Bármit meghallgatok :)

(igen, tudom, töltsem ki az előző évi feladatsorokat, de ennél alaposabb szeretnék lenni)



febr. 3. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A tankonyv lefedi az emelt kovetelmenyeit. Engem egy picit sem erdekelt, alig tudtam valamit, meg az ilyen nagyobb temakbol, hogy 48 meg 56 is alig volt valami a fejemben. Az atlaszt viszont oda vissza tudtam, hogy mi hol van. Tori faktra utolso evben jartam, ott odafigyeltem, meg oda be kellett adni otthon megirt esszeket. Ezzel meg a jozan paraszti eszemmel 72-t irtam.

A szobelire meg megvettem a konyvet, amiben benne volt vazlatosan mit kell tudni az egyes temakorokhoz.

A Corvinuson a Studium Generale felkeszitot ajanlom, anno ingyenes volt, sok osztalytarsam feljart ezert kulon Pestre es nagyon dicsertek.

febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Nem bántásból kérdezem, de mi a célod a történelemmel? Történész akarsz lenni vagy mi? Mert én magyar-töri szakon vagyok és szidom magam hogy miért ide jöttem, és nem matekra
febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A corvinusos felkészítőről több helyről is hallottam, hogy jó
febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2/3 nem veszem bántásnak, jogásznak készülök, oda pedig kötelező az emelt töri érettségi, így a lehető legtöbbet szeretném kihozni belőle. :)
febr. 9. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Na az jó, de örülök hogy megint 0%-ra lettem értékelve
febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem én értékellek nullára, a pipára nyomtam így vagy 17 százalékon
febr. 13. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!