Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből készültetek fel az...

Miből készültetek fel az emelt szintű kémia vagy/és biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.

2018. dec. 29. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én biológiára a Mozaik tankönyvekből készültem, az szerintem elég is volt, kémiára a Mozaikok mellé Villányi Kétszintű érettségis könyvét és feladatgyűjteményeit használtam.
2018. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biológia:

Panemsulis biológia könyv (zöld)

Mozaikos könyvek

Biológia Stúdium (sárga, régi)

Régi érettségik

Kémia:

Ötösöm lesz kémiából

Villányi-féle kémia könyvek a kétszintű érettségire (tankönyv és feladatgyűjtemény)

Kémiai kísérleti album szintén villányitól

Mozaikos kémia könyv 11-12-ik, ez nagyon jó mert egyben van az egész

Régi érettségik feladatai, főleg a számolások nagyon hasznosak.

A fazekas gimi oldalán fent van egy kidolgozott kísérleti tételsor a szóbelihez, az is nagyon jó és hasznos.


Illetve én még jártam a Magister Universitas előkészítőre, az is rengeteget segített. Nagyon tudom ajánlani. Bár én a 120 órás alkalmon voltam, ami kb 7 hónap, de van januártól egy 60 órás felkészítő így intenzíven, szerintem megérné.

2018. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biológia: Mozaik könyvek + Nagy Etele kidolgozott tételek

Kémia: Mozaik könyvek + youtube videók a kísérletekkel

2018. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!