Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME villamosmérnöki, gépészmér...

BME villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy Óbudai Egyetem gépészmérnök?

Figyelt kérdés
A fent említett szakok közül melyik a legjobb? Általában mennyi órám van egy nap, és minden nap lenne? Mennyi kell tanulni az egyes szakokon? Csúszás nélkül lehetséges elvégezni? Munkalehetőség közben? Elsősorban hallgatók visszajelzését várom!

#BME #gépészmérnök #villamosmérnök #Óbudai Egyetem #BME mérnök #Óbudai Egyetem mérnök
febr. 6. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Villamosmérnöki piacképesebb, mint a gépészmérnök: magasabb bérek, könnyebb elhelyezkedni, több nyitott pozi.


Szemeszterfüggő, hogy mennyi órád van + van egy rugalmassági tényező az órarended kialakításában, javaslom az adott intézmény mintatantervének a megismerését...


Nyilván ezek nem egyszerű szakok, szóval készülni mindenkinek kell rá, az szintén egyénfüggő, hogy mennyit. Azért nem kell beledögleni sem ha értelmesen osztod be az idődet és szorgalmi időszakban nem csak bulizol meg csattrészeg vagy minden nap, a szorgalmi időszak végén pedig fél évnyi anyagot akarsz 1 este alatt elsajátítani (spoiler: nem fog menni).


Nyilván elvégezhető csúszás nélkül is.


Gyakornoki munka / diákmunka lehetőség villamosmérnökin akad bőven, ezt általában az első 2 év után célszerű vállalni.

febr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmernoki jelenleg az egyik legpiackepesebb szak .
febr. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a nappalisoknak az óbudain csak hétfőtől csütörtökig van oktatás
febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
febr. 7. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!