Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Volt már olyan érzésetek hogy...

Volt már olyan érzésetek hogy baromira elszúrtátok a szakdoga témaválasztását?

Figyelt kérdés

Napok óta nem alszom

Nagyon ideges vagyok hogy ezt baromira elszúrtam

Nem lesz elég anyag

Nem fogom tudni megírni

Nem tudom mi tevő legyek

Kéne már valamit küldeni a konzulensnek de nagyon nem haladok

És nagyon félek hogy sosem lesz kész


febr. 8. 07:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Jelenleg 20%

A kérés feltevésekor 0% volt.


Feltételezem, hogy (már amennyiben te írtad), ha 5-re írsz szakdolgozatokat, akkor valamennyire az élethez is konyítanod kell(ene), tehát értelmes válaszokat adnál. Bár a #2 megnyilvánulásod nem ezt tükrözi.


Ha pedig, közöd sincs a válaszokhoz, miért alkotsz róla "véleményt"? Valószínek tartom, hogy nem véletlen vagy lepontozva.

febr. 8. 17:29
 12/18 IgaziÚriember ***** válasza:
80%

"Volt már olyan érzésetek hogy baromira elszúrtátok a szakdoga témaválasztását?"


Volt, de megoldottam.

febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mr. IgaziÚriember!

És hogyan? Mi a titok?

febr. 8. 19:10
 14/18 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, de ne parazz. Egyreszt beszelj oszinten a temavezetoddel, sos. Es kozben erdeklodj mashol, ha temavaltoztatas kellene hol van potya szakdoli irasi lehetoseg. Ahol kb sokezrediknek de valamkt osszedobsz.

En is sokat gorcsoltem rajta, es valtanom is kellett. De nem lett gond. Csak mindig merj kerni,kerdezni, panaszkodni stb. higyj nekem a tanaroknak nem erdekuk, hogy ne legyen kesz egy szakdolgozat es ott maradjanak a nyakukon a diakok.

febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A tanárt szeretem és nem akarom "cserben hagyni".

Az a baj h a téma nem érdekel, nem is értek hozzá, csak a tanár miatt választottam ezt :/

febr. 9. 10:54
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mond meg a tanarnak hogy valtani akarsz temat. Nem olyan bonyolult ez.
febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hiába mondom, nála csak ez az 1 téma van.

Nincs mire váltani, ami meg engem érdekelt volna azt ő nem vállalja.

febr. 9. 13:35
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy ki tud találni neked valamit, ami nincs kiirva. És utána kiirja neked. Ha bem kerdezed meg, akkor biztos nem fog javulni.
febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!