Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE sikeres felvételi után...

ELTE sikeres felvételi után egyből passzív félév?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy tényleg lehet-e felvételi után egyből passziváltatni ?

Mesterképzésre jelentkeznék,de nem vagyok benne teljesen biztos,hogy el is tudnám kezdeni szeptemberben.A kérdés jogos,hogy akkor miért nem adom be egy évvel később...sajnos azt kellett tapasztalnom,hogy ezt az egy mesterképzést leszámítva mind,ami eddig érdekelt már felvételi vizsgát,szakmai önéletrajzot és motivációs levelet kér, emiatt félek, hogy a jövő évre esetleg már ez a mesterképzés is ilyeneket írna elő.



febr. 11. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Jó, hogy nem írod, melyik karrol van szó...


Egyébként egy alapszak birtokában nyilván tisztában vagy azzal, hogy adott karokra vonatkozik egy TVSZ, ami részletezi ezt.

febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Bárcziról van szó.Azért írtam,hogy tapasztalatok érdekelnek,mert úgy olvastam,hogy lehet,de meg kell alaposan indokolni.
febr. 11. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárczis vagyok, nem nézted meg hogy keresztfélévben indítják e?
febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!