Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sikeres pótfelvételi után...

Sikeres pótfelvételi után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kiderült, hogy felvettek egyetemre, viszont ezen az értesítésen kívül semmi mást nem kaptam. Itt gondolok arra, hogy olvastam, hogy minden egyetemmel kapcsolatos dolgot pl. beiratkozás szeptember első napjaiban tudok majd megoldani, de addig is érdekelne, hogy én mikor kapok hozzáférhetőséget a Neptunhoz, illetve honnan fogom tudni, hogy mondjuk milyen óráim lesznek az első napokban ha ezekről semmi információm nincsen? Esetleg küldenek majd valami levelet a jövő hét folyamán?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. aug. 24. 19:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
26%
Vársz a levélre.
2018. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Kőszi! Bár azért kicsit konkrétabb válaszra gondoltam.
2018. aug. 24. 21:41
 3/38 csigabigaa ***** válasza:
100%
Szia! Ezt a kérdést én is fel akartam tenni. Engem Szegedre vettek fel, ahol jövőhéten lesz a beiratkozás, mármint azoknak akiket a rendes eljárásban vettek fel. Nekünk akkor nem kell menni még? Majd csak ha megjön a levél?? Jó lenne többet tudni :( Egyébként az e felvételidben ott van már a besorolási döntés is, de az csak egy határozat, nem tartalmaz semmilyen információt a továbbiakkal kapcsolatban. Ja és azt nyomtasd ki, nem fogják kipostázni.
2018. aug. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Igen, köszi! Azt már le is töltöttem, de valóban elég kevés információnk van. Én is Szegedre megyek, és én úgy értelmeztem, hogy nekünk szeptember első napjaiban kell majd beiratkozni. Csak addig is nemtudom hogy küldenek-e majd valami tájékoztatót a további teendőkről, mert szerintem nem ártana.
2018. aug. 25. 13:17
 5/38 csigabigaa ***** válasza:
Én pl azt se tudom, hogy a neptunba kell e már regisztrálnunk?? Vagy azt is csak a levél után??
2018. aug. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 csigabigaa ***** válasza:
Melyik kar, melyik szakra vettek fel, ha szabad tudni? :)
2018. aug. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is ugyanezen helyzetben vagyok, és felhívtam ma az irodát, azt mondták, hogy nekünk majd külön lesz a beiratkozás, szerintem a regisztrációt attól függetlenül megcsinálhatjátok a modulo-ba, a neptun-ba én is ezt tettem.

Érdeklődjetek szerintem az irodán fent van a honlapon telefonszám, de én is megadom szivesen amelyiket fel is veszik :)

2018. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Na ezt a regisztrációs dolgot én sem tudom, pedig érdekelne, hogy mikor lehet pl. felvenni az óráimat mert a többiek már rég túl vannak ezen. Én BTK- Kommunikáció- és médiatudományra megyek. :) Te? Utolsó, köszi a választ! :) Te is Szegedre mész, ha igen melyik szakra? Egyébként ti mentek évnyitóra? (Vagy így egyáltalán mehetünk, hogy még be sem vagyunk iratkozva?)
2018. aug. 27. 16:07
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is szegedre megyek, JGYPK-n belül FOSZ képzésre gazdaságinformatikus szakra.
2018. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Értem. :) És mész az évnyitóra?
2018. aug. 27. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!