Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan fejlesszem az angol...

Hogyan fejlesszem az angol tudásom, ha ráérek munka időben erre?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet angol tudást fejleszteni, ha ráérek munkaidőben erre, viszont csak gép van előttem. Több közösségi oldal le van tiltva a gépen, de internet van.

febr. 13. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvashatsz angol szövegeket (akár híreket vagy regényt vagy akármit), hallgathatsz angolul hangoskönyvet vagy egyebet
febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a munkakörödnek megfelelő dolgokról olvashatsz cikkeket, az lenne a legkevésbé gyanús
febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ahogy írták olvass angolul sokat, annyi a lényeg, hogy érdekeljen is, mert akkor jobban megragad :D
febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fülhallgatóval hallgathatsz bármit, ami angolul van. Milyen szinten vagy és mi a cél?
febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Duolingo
febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Duolingo nem kezdőknek való? Van középfokú nyelvvizsgám, de nem merném állítani, hogy középfokon megy a nyelv. Az alapjaim biztosnak érzem. Általánosban 5 évet, gimnáziumban 4 évet tanultam angolt.
febr. 15. 13:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyetemen meg volt 2 félév szaknyelv egy amerikai emberrel, aki csak angolul tudott, magyarul nem.
febr. 15. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma mit csináltál munka közben angolul?
febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Fear Factor amerikai realityről olvastam wikipédiát.
febr. 16. 09:43
 10/10 anonim ***** válasza:

A wiki jó! Olvassad csak! Meg bármi mást is persze.

[link]

febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!