Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 27 évesen érdemes még nappalir...

27 évesen érdemes még nappalira menni mérnöki karon?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor már nagyon kilógunk abból a közegből? Azt hallottam,hogy levelezőn meg még nehezebb elvégezni egy mérnökit.

febr. 14. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha megteheted, akkor igen.
febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 32 évesen kezdte.. no problem
febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem.Hát igen itt a finanszírozás része a nehezebb.De gondolom ösztöndíjakra lehet pályázni,meg a tanulmányi eredmény után is jár?
febr. 14. 22:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Még 40 évesen is érdemes. Még neki is lenne alao hangon 20 ev munka miután vegez ha addig nem no a nyugdij korhatar. Szoval neked miért ne lenne érdemes fiatalon? Persze valami keresett mérnök szakra menj akkor már. Miben gondolkodsz ?
febr. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Attól fűgg milyen mérnöknek. Gépésznek, villanyosnak, építésznek igen. De informatikusnak semmiképpen sem. Ez utóbbival jobban jársz egy estivel vagy levelezőn, és mellette dolgozol a szakmában.
febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha megteheted nyugodtan
febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én már nem mennék ennyi idősen,egy mert már azért kilógnék a 18-21 évesek közül, kettő meg mert nem lenne kedvem 30 évesen is nappalin majdnem minden nap bejárni.Akkor már dolgoznék és mellette levelezőn az egyetem.
febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 van olyan mérnöki szak, ami csak nappalin indul. Lehet a kérdező is olyan szakot néz.
febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen az teljesen más helyzet,hiszen akkor mindenki nappalira jár,ergo nem ő lesz az egyetlen 27-30 éves.Viszont mivel említi a levelezőt,így én arra gondoltam,hogy mindkét formában indul.Abban az esetben én bizony a levelezőt választanám.
febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól függ.Általába levelezőn nincs annyi szopatás.Nem kell 11 jegyzőkönyvet beadnod(amiből egy is hiányzik,gatya...),nincs annyi zh se.Szval annyira nem szopatnak Cserébe csak konzultációk vannak,sokkal kevesebb idő jut a nehezebb feladatokra.Az boztos,hogy nagyobb fegyelem kell,de kötetlenebb is sokkal.A vizsgák ugyanazok,szval ott nem nehezebb,vagy könnyebb
febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!