Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudok felev utan iskolat valtani?

Tudok felev utan iskolat valtani?

Figyelt kérdés

sziasztok 16 eves fiu vagyok es itthon nem annyira jo a helyzet se suli teren se csalad teren. van egy baratnom aki sajna messze lakik (300km) es arra gondoltunk hogy mivel en utalok itthon lakni a nevelo anyum miatt ezert mi lenne ha kollegiumba mennek abba a varosba ahol o lakik.

Szegeden van ingyenes kollgeium es iskola amibe feltudnak venni masodik felevben? Szeged-Mako johet szoba maximum. 9.es tanulo vagyok ezs Hegeszto szakmara jarok.


febr. 15. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap majd hívd föl a kollégiumot,meg a sulit.Hogy van-e hely,átvennének-e.
febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Iskolát bármikor lehet váltani, ha találsz egy olyan intézményt ami hajlandó fogadni. Simán lehet azt hogy egy telefon vagy egy személyes találkozó után átvesznek és az is hogy indoklás nélkül elutasítanak. Ezért az iskolaváltással kapcsolatban csak a kinézett iskola tud halálbiztos választ adni.
febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!