Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elmúltam 18 és sürgősen, még...

Elmúltam 18 és sürgősen, még félév előtt iskolát szeretnék váltani. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmm. Szerintem fogd minimum az egyik szülődet és menj be vele a suliba, ahová szeretnél átmenni (akkor is ha már elmúltál 18, mehetsz egyedül is, de valószínű, hogy nem fognak komolyan venni). Keressétek meg az igazgatót és beszéljetek vele.
2010. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak nem a pesterzsébeti Kossuthba jársz? : DDD
2010. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

neeem:D miért az ennyire rossz?


1. kommentelőnek...

nem akarom anyuákat ebbe bevonni nagyon... :/ és hogy kezdjem? hívjam fel az igazgatót?

2010. okt. 28. 19:09
 4/7 anonim válasza:

Felcsattogsz az igazgatóiba, beszélsz az igazgatóval, hogy milyen szándékaid vannak. Elmúltál 18, ELVIEKBEN nem kell szülő hozzá. Szerintem most már azt mondják, hogy csak félévkor tudsz majd átmenni, ám nem árt, ha már most elkezded intézni... Átzúgsz a másik suliba, ahová menni szeretnél, kapsz egy befogadói nyilatkozatot (én kaptam, amikor intéztem az átiratkozást, ám a kiszemelt iskolában azt mondták, hogy már nem kellene, szóval ez kérdőjeles), vissza a régi sulidba, bizonyítványt kézhez kapod, zúgás át vele a másik iskolába, utána vissza a régibe kiiratkozás, elküldenek pár tanárhoz hogy nincs tartozásod az iskola felé, aláírás tőlük, utána vissza az új suliba, beiratkozol, utána kezdhetsz is. Nekem az átiratkozás 3 napig tartott, "hála drága" volt ofőmnek, aki nem hozta a bizonyítványt. Rendesen keringhettem a két suli között, de nem bántam meg :).

Mondjuk, azóta már fősulis éveimet taposom... ejj a régi szép emlékek =)

2010. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kiegészítés:

"hogy már nem kellene, szóval ez kérdőjeles" Szóval azért nem kellett volna kapnom befogadóit, mert nem voltam már tanköteles (az utolsó csapatban voltam, akiknél még 16 éves kor volt a tankötelezettség)

2010. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm...

de ha most felhívom az igazgatót, a kiszemelt suliból, mit mondjak? hogy kezdjek hozzá ahoz, hogy miért szeretnék vele beszélni? és ha behív időpontra bent mit mondjak?

nagyon köszönöm!!

2010. okt. 28. 21:18
 7/7 anonim válasza:

Hát most ne hívd, mert valszeg letekeri azt, ami a lábad között van :D

Jobbnak látom, ha személyesen beszélsz vele már első alkalommal is :).

2010. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!