Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Lebutítanád" magad egy...

"Lebutítanád" magad egy cukrász szakmával?

Figyelt kérdés

Persze ne szo szerint ertsetek,de kellett valami felkelto cim.


A lenyeg az lenne hogy nekem van erettsegim,erre epul egy apoloi vegzettseg,berszamfejto es TB ugyinteto is.


Most hogy lassan kezdodik az ovi es nekem ujra vissza kene mennem dolgozni azt erzem nem...nem az en utan,valaki maset jartam eddig


Imadok sutni,es kb 4 eve megrendelesre is keszitek tortakat,itthon a kis konyhamba keszitem annal nagyobb szeretettel es odaadassal.


Igy jott a gondolat hogy vegezzek el egy cukrasz tanfolymot?


De akkor minek erettsegiztem le?

Minek vegeztem el 3 szakmat is?

Amokor most egy sima szakmunkas tanfolyamra tervezek menni


Termeszetesen a celom nem a sima cukrasz lenne hanem a mestercukrasz!


febr. 15. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy nőt, aki mérnöki diplomával szerzett cukrász végzettséget. Ha ő nem érezte lebutításnak, akkor neked mi okod lenne rá? :)
febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1

Huh..na ez mar egy masik szint

Azert a mernok az mar valami 😄

Azt nem osztogatjak akarkinek

febr. 15. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kettő diplomával dolgozom olyat, hogy le se merem írni. Azért, mert menet közben rajottem, hogy ezt szeretem csinálni. A "papír" elvan a fiókban, ha egyszer kell, jól fog jönni.
febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lebutítás, már csak azért sem, mivel technikumokban is vann cukrász szak, és ugye a technikum szakma melé érettségit is ad.
febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Cukrásznak lenni szerintem sokkal menőbb dolog, mint bérszámfejtőnek, de ezzel senkit se akarok degradálni. Főleg, ha ezt szeretnéd csinálni inkább. Hajrá!
febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha komolyan veszed és vállalkozás lesz belőle, jól fog jönni a végzettséged is mellé. Nyolc általánossal az nehezen menne.
febr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik könyvvizsgálóm pár éve végzett szakács képzést, most tanul cukrásznak (vagy fordítva).

Én meg könyvelőként varrónőnek tanultam pár éve.

febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!