Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi Közszolgálati...

Nemzetközi Közszolgálati egyetemen egy hetes túlélő tábor alatt mit értenek?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekelne az állami légiközlekedési alapszakuk, de ez az egy hetes túlélő tábor kissé elrendít. Ha nem vagyok az a kifejezetten sportos alak akkor is jelentkezhetek ide, vagy meg se próbáljam? Mi az a "minimum fizikum" amit elvárnak?

febr. 16. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha a felvételi követelményeknél tudod teljesíteni a fizikai alkalmasságit, akkor valószínűleg ezt is tudod teljesíteni majd. Ha alapvetően nem vagy viszont egy túlzottan sportos alak, akkor nem biztos, hogy a seregben kéne pályafutásba kezdeni.
febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

"de ez az egy hetes túlélő tábor kissé elrendít"


Ilyen mentalitással jelentkezz inkább a Tokaj-Hegyalja Egyetem kisgyermeknevelő szakára ahol mondókákat kell felmondani meg napocskákat rajzolni, ne az NKE-re gyere.


Üdv: egy NKE-n végzett vadászrepülőgép pilóta, M.H. GEOSZ alezredes

febr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nos, kettesnek "nagyon köszönöm" a kedves szavakat és értem is, hogy miután maga elvégezte az egyetemet már tudja, hogy kik azok akik esélyesek esetleg stb,
márc. 4. 18:46
 4/4 A kérdező kommentje:
de azért engem érdekel, és ha én rendesen kérdeztem nem látom akadályát annak, hogy rendesen, ne bunkón válaszoljanak. engem csak tényleg érdekelne ez a szak és gondoltam miért ne próbálhatnám meg, aztán rákerestem és akkor szembesültem a követelményekkel, csak egy kérdés volt.
márc. 4. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!