Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első félév után passzív lett...

Első félév után passzív lett a jogviszonyom most aktiváltam. Mit kell tennem, hogy kapjak órákat?

Figyelt kérdés
Bocsi a pontatlanságért. A Dunaújvárosi egyetemre felvettek a 2023-24-es tanév az első tanévem viszont sok minden miatt (költözés, új munkahely stb) a 3. hónaptól nem jártam órákra (levelezőn vagyok) és a vizsgáimat sem csináltam meg így aláírást sem kaptam semmiből kivétel a szakismereti óra ;). Passzív lett a II.félévra a jogviszonyom én ezt ma aktív-ra módosítottam a Neptun-ban. Kell nekem valamit csinálnom azért, hogy legyenek óráim? Hogy most is ugyan úgy megkapjam az órarendet kapjam az anyagokat? Ugye most megint előről kell kezdeni. Gondolom a keresztfélévesekkel leszek egy órán? Szóval van nekem ezzel dolgom?

febr. 18. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fel kell venned az órákat (jelentkezned) a mintatanterv szerint.
febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom felvenni a tárgyakat mert azt írja, hogy nincs tárgyfelvételi időszak, de az egyetem honlapja pont azt írja, hogy február 14-25.-ig van. ??
febr. 19. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel keresztféléven csak mesterképzés indult, velük biztosan nem lesznek óráid.

De a kérdéseid megválaszolására ott a to. Mi honnan tudjuk, hogy felveheted vizsgakurzusként, amit nem teljesítettél, vagy fel kell venned az órát?

febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!