Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME mérnökinformatika Msc-re...

BME mérnökinformatika Msc-re mire készüljek fel?

Figyelt kérdés

Molekuláris bionika Bsc-ről megyek át mérnökinformatika msc-re BME-re. Azt kell tudni hogy tanultam C++-t kb stl könyvtárak, Fejlettebb keresési algoritmusok, Dijkstra, A*, heurisztikákig jutottam el. Igaz, nem voltam jó mert nem érdekelt még fiatal voltam, viszont elköteleztem magam és megtanultam a pythont, illetve tervezek C-t tanulni, illetve alaposabban a C++-hoz nyúlni, hogy BME-n ne legyen baj. Illetve számos olyan tárgyam is volt tömény matek, lineáris algebra, diszkrét matematika, analízis, stochasztikus folyamatok, amik úgyszintén szükségesek, továbbá adatbázist, számítógép architektúrák...

Amit kérdezni szeretnék azoktól, akik végig járták a mestert, hogy milyen programnyelveket tanuljak meg alaposabban (gondolom java nem árt, illetve C#), mire készüljek fel, mennyire lesz hátrány, mert tanulok a szakmai felvételire hogy felvegyenek, de tudni szeretném, hogy mik a mérvadóak? Tisztában vagyok hogy fogok pótolni sok kreditet, de végig tudom szenvedni amúgy alapjáraton. Amik érdekelnek a szoftverfejlesztés főspecializáció, mert adatmérnök szeretnék lenni későbbiekben.



febr. 20. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem ismerőseim jártak oda.Az egyik beiratkozott MsC-re,de nem ment el,infóban enyhe kivételtől eltekintve lófaxt nem számít a mester.Akik végigcsinálták azt mondták,sok értelme nem volt,az önlabokat leszámítva főleg ismétlés volt.Neked viszont minimális programozói szemlélettel szenvedős lesz,ezt garantálom..Nem szivatnak már annyira mint BsC-n,de attól még el kell végezni a tárgyakat és van ám követelmény bőven.
márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!