Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógia szakra szeretné...

Óvodapedagógia szakra szeretnék jelentkezni. mennyire számít az elhelyezkedés szempontjából hogy melyik fősulira vagy egyetemre jártam?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy munka mellett nem tudnám sajnos megoldani, hogy majdnem minden pénteket kivegyem szabadságnak. Az Apor Vilmos főiskola ahol van online oktatás pénteken délután, de róluk az hírlik hogy gyenge iskola. Ezért érdekelne, hogyha mondjuk elvégzem akkor mennyire nézik hogy hová jártam. Magyarán ha egy ELTE-re megyek, akkor előbb felvesznek mintha máshol tanultam volna.

Köszi a segítséget!



febr. 22. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem tolonganak a jelentkezők óvónői állásokra, főleg, ha nem a nagyobb városokban meg magánoviban akarsz elhelyezkedni. Teljesen mindegy, hova jársz.
febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lőtéri kutyát se érdekli,csak menjen valaki.
febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

SEMENNYIRE!!


Akkora a hiány, hogy örülni fognak, ha kapnak valakit!


Szóval oda menj, amit a legkönnyebben el tudsz végezni.


Rokonom még énekelni se tud, aztán mégis óvónő és gyakran vált munkahelyet, mert megteheti és azonnal talál másikat, ha nem tetszik neki az adott hely.

febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!