Kezdőoldal » Utazás » Európa » Férfi óvodapedagógusként...

Férfi óvodapedagógusként elhelyezkedés Angliában? Vagy máshol?

Figyelt kérdés
25 éves ffi vagyok, óvodapedagógus, 3 év szakmai tapasztalattal. Megelégeltem az itthoni létet, párommal, aki szintén 25 éves, óvónő, ki szeretnénk költözni külföldre. Angolul beszélünk mind a ketten, középfokú nyelvvizsga van meg. Angliára gondoltam, de más ország is szóba jöhet. Van esélyem állást találni? Esetleg külföldön élő magyarok óvodájában? Ha van, akkor hogyan álljunk neki? Nincs ismeretségünk sem. Kit keressünk fel tanácsért? Mennyi pénzt tegyünk félre? Valaki reális tanácsokkal segítsen! Köszönöm!

2014. nov. 30. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs ismerősötök akkor nem nagyon tudtok "biztosra" kimenni. Itthonról nem nagyon fogtok állást találni, ismeretlen meg nem nagyon fog nektek köröket futni.


Viszont amit megtehettek: tegyetek félre minél több pénzt(legalább párszázezer forintot, de inkább többet), amiből pár hónapig ellehettek: albérlet, kaja, visszautazásra legyen pénz akkor is ha 2-3 hónapig nem lesz semmi bevételetek vagy csak az egyikőtök talál állást. Ha már kinn vagytok tudtok jelentkezni ide-oda.

2014. dec. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!