Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Baj ha egyszerre több állást...

Baj ha egyszerre több állást is megnézek? Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jelentkeztem óvodai állásra. Akkor még sehova se vettek fel. Most azonban 3 helyről is kerestek.

Amikor az első megkeresett és egyből lényegében elfogadtam a lehetőséget telefonban, de még nem volt személyes találkozó. Utána kerestek még ketten.

A három közül egy óvodát se ismerek, mert még sose voltam személyesen se benn, se a környékén. Így ha megadatott a lehetőség, akkor szeretném megnézni mind a 3-at.


Azonban a problémám az, hogy félek, negatívan veszi ki magát, ha nem az elsőt választom, ha akkor mondtam, hogy szeretném telefonban.

Meg hogy mivel a másik két helyre mondtam, hogy elmennék megnézni meg 1 beszélgetésre az óvodát, így nem akarom hogy majd a másik két hely negatívan tekintsen rám.

Nem tudom jól döntök-e, ki lesz majd a párom, jól fogom -e érezni magam és úgy vagyok vele, hogy sose lehet tudni később nem -e váltanék szívesen esetleg valamelyikre a kettő közül.

Nyilvan szimpátia szerint fogok választani.

Most már utólag úgy érzem, hogy nem kellett volna kavarnom és nem kellene megnéznem a másik kettőt, mert ez így nagyon kellemetlen.

:(


Lehet gyerekes a gondolkodásom, de ez lenne életem első munkahelye és végre, olyan, amit szeretnék dolgozni. Diákmunkáztam már sokat, de az más... volt.


Nem tudom, hogy működik. Mit illik. Mit nem. Rám szánják vagy 10-20 percüket a vezetők és nem szeretném senki idejét rabolni..


Aztán remélem egyáltalán személyesen is szimpatikus leszek. Már nagyon vártam a munkalehetőséget.



2021. dec. 11. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne tépd magad ezen. Nincs ebben semmi rossz, hiszen még nincs munkaszerződésed. Ők is találhattak közben mást ők is nyugodt szívvel mondanák, hogy bocs de nem. Menj el mind a 3 helyre, lehetőleg egymás után és kérj mindenhol 1-2 nap gondolkodási időt. Ahol kölcsönösen szimpatikusok vagytok egymásnak oda mondj igen-t. Ahogy nekik joguk van válogatni a munkavállalók között úgy neked is a munkahelyek között. Nem tarthatnak pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig azonnal döntened kell. Neked pedig nem kell említened, hogy máshova is mész. Ha több helyre is kellesz, akkor úgy a korrekt, hogy amelyikkel megállapodtál utána értesíted a többit, hogy köszönöd szépen a lehetőséget, de jött egy másik lehetőség és azt választottad.
2021. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo ez, mindenki igy csinalja
2021. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még egy gondolat ez nem illik, nem illik kérdése, hiszen te fogsz ott dolgozni feltehetően jó pár évig és nagyon nem mindegy milyen a légkör és a szokások. Most úgyis te vagy helyzetben, mert óvónőből hiány van, szóval van lehetőséged válogatni, szóval használd ki. Cipőt is úgy veszel, hogy megnézel többet is és ami a legjobban tetszik és passzol azt választod. A munkahely is ilyen a te esetedben.
2021. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Remélem sikerül döntenem. Jobb lett volna, ha csak 1 helyrol szolnak. Vagy ha ismernem az ovit. Az osszes ismerosom tudja hova szeretne menni. Van egy fix ovi. Nekem nincs abszolut. Nekem mindegy, csak erezzem magam ott otthonosan. Erezzem hogy ha belepek akkor komfortos. Ja meg legyen jo partnerem.
2021. dec. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!