Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MOmesok! Tanácsok a tervezőgra...

MOmesok! Tanácsok a tervezőgrafika/ vagy bármely másik szak portfólió összeállításához? Idén próbálkozom először és kicsit el vagyok veszve. (Mindjárt határidő, tudom...)

Figyelt kérdés
Ugye, a tervező grafika szakra szeretnék menni és már nagyjából tudom milyen képeket raknék be a portfólióba, de azert jo lenne tudni, hogy, hogy lenne jó. Arányaiban mennyi grafika, digitális, grafit/szén, festmény kerüljön bele, illetve, hogy milyen sorrendben. Ha mondjuk van ennek is valami trükkje, mondjuk az elejére tegyem a "jobbakat" vagy éppen a végére..? Sokat segítenének a válaszok.

febr. 22. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!