Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félek kész lesz-e a szakdolgoz...

Félek kész lesz-e a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés

Már a diszkusszió résznél tartok, de csomó korrekcióra van szükségem még, az összegzésben, diszkusszióban és az elméletben is, közben kezdem túllépni a karakterszámot. 3 hetem van még és a hivatkozás jegyzéket helyre kell pofozzam és a szakdolgozat formai elemeit is.

Ennyi idő alatt meglehet? Még kerek egész 13 napom van csak ezzel foglalkozni reggeltől estig, utána sajnos dolgozok és csak este lesz időm rá.

Vagy feleslegesen pánikolok? Kevés az idő és még sok a javítani való



febr. 24. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát ki.kell maxolni az időt.

De ha boldogít, én itt sem tartok...

febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol tartasz? Csomó hibát javítanom kell, ahh…
febr. 24. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Simán.
febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idő alatt teljesen 0-ról is bőven meg lehet írni szakdolgozatot...
febr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről írsz? Milyen kutatást tervezel?
febr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem számolós, elméleti, tematikus elemzés, de nem akarok részleteket írni. Annyira szerintem nem nehéz
febr. 25. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Ne pánikolj! Én még most kezdtem el kettő hete. Elméleti rész 1/3 ánál tartok és azt sem tudom mi lesz a kutatásrészemben. Eközben járok gyakorlatra, mintha rendesen dolgoznék hétfőtől péntekig és mindemellett még levelező tagozaton is tanulok :)

Én általában este 8 és hajnal 1 között foglalkozom vele.

febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Bár nekem április 20 körül van a határidő. De határozatlan jobban állsz ;)
febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A nehezén az íráson már túl vagy

Ha túllépted a karakter számot még mindig jobb mintha nem érted volna el, én inkább azon pánikoltam volna be, hogy nem lesz meg.

Amit írsz arra 13 nap bőven elég

Nálunk lehet venni +2 hetet 5 ezer Ft-ért nem tudom nálatok van e ilyen lehetőség, de felesleges

13 nap alatt bőven teljesíthető + írtad, hogy még ott vannak az esték is ha nagyon muszáj. No para

febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!