Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neumann János Egyetem gépészmé...

Neumann János Egyetem gépészmérnök/járműmérnök szak vélemény?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az oktatásról, valóban semmi szakmai tudást nem adnak át?


Igaz az hogy sokat fejlődött az utóbbi időben?



febr. 27. 00:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Én személyesen csak azért is gondolom úgy hogy a műszaki oktatás nem alacsony szinvonalú, mivel helyben van a Mercedes gyár, de oktassatok ki ha nem jól gondolom.
febr. 27. 00:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mérnökinfóra jártam oda, de nem voltak jó tapasztalataim. Kis ízelítő, hogy ki tanítaná neked a fizikát: [link]
febr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gépésszel sok esetben jobban jársz. Szakiranyon vagy mscn meg sok egyetemen el lehet menni jarmugepesz irányba. Általánosabb papir a gepesz, több helyre jó. Hiába értene egy adott pozihoz egy jarmuves is mivel hasonló a kepzes egy jó része,sok Hr-es be sem hívja őket interjúra ahogy itt olvastam régebben. Szoval en gepesz bscvel kezdenek majd szakiranyon elmennék járművek fele. Netan mscn.
febr. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

“helyben van a Mercedes gyár”


Ahogyan mondod: GYÁR. Ahol alacsonyan képzett biorobotok üzemeltetik a valódi robotokat (amíg teljesen nem automatizálják a gépsort).


A tervezés-fejlesztés még véletlenül sem Kecskeméten történik, így egyetemi szempontból irreleváns, hogy van ott egy gyár is.


Az egyetem meg – vidéki főiskola. Ehhez képest a BME vagy ÓE egy MIT.

febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!